Ledowa Lampa Ogrodowa LLO-10

Ledowa Lampa Ogrodowa LLO-10

Przeznaczona jest do podświetlania basenów, oczek wodnych drzew, krzewów, alejek Itp. Wykonana jest z aluminium metodą odlewu ciśnienio- wego i pomalowana farbami proszkowymi z dodat- kiem środków antyglonowych. Zastosowane do produkcji wysokiej jakości materiały gwarantują, że lampa może pozostawać pod wodą przez długie lata bez najmniejszych uszkodzeń. W celu znacznego podwyższenia trwałości lampy, zakresu temperatur pracy oraz szczelności zastosowa- ne zostały wysokiej jakości uszczelki silikonowe. Dzięki możliwości szybkiego odłączania lampy od wspornika (nakrętki motylkowe) ułatwiony został montaż lampy i przewodu zasilającego oraz ewentualnej wymiany źródła światła.

Dane techniczne

  • Napięcie zasilania: 11-25V AC/DC
  • Znamionowy prąd: 700mA
  • Barwa światła: zimna bie
  • Kąt świecenia: 11 ,16 ,35 lub 49
  • Klasa ochronności: III
  • Klasa szczelności: IP68
  • Możliwość ściemniania: Tak
  • Kolor obudowy: biały, czarny i zielony (dowolny na życzenie)

Ledowa Lampa Ogrodowa LLO-10

W celu zainstalowania lampy należy najpierw odłączyć wspornik od obudowy i przykręcić go do wybranej wcześniej powierzchni a następnie podłączyć przewód zasilający (zlecamy przewód H05RN-F 2x0,75 lub SIHF 2x0,75 firmy HELUKABEL) do złącza znajdującego się na płytce z diodami. W tym celu należy poluzować z tyłu obudowy nakrętkę uszczelniającą a następnie z przodu obudowy odkręcić pierścień uszczelniający i wyjąć uszczelkę oraz soczewkę. Przez otwór w nakrętce uszczelniającej i otwór w płytce z diodami przełożyć przewód zasilający i połączyć go ze złączem po czym precyzyjnie umieścić w swoich otworach soczewkę, założyć uszczelkę i równomiernie przykręcić pierścień uszczelniający. Na koniec posługując się kluczem sześciokątnym 17 dokręcić do wyczuwalnego oporu nakrętkę uszczelniającą i całość połączyć ze wspornikiem. W zależności od ilości montowanych opraw proponujemy zasilacze PS-LPH-18-12 (18W), PS-LPV-20-12 (20W), PS-LPV-35-12 (35W), PS-LPV-60-12 (60W) firmy Mean Well lub dowolny zasilacz stałonapięciowy 12V. Możliwe jest również zasilanie bezpośrednio z transformatora 12V.

UWAGA:

  1. Przed każdą pracą związaną z montażem urządzeń elektrycznych należy wyłączyć prąd (bezpiecznik, wyłącznik główny). Podłączenie oprawy powinno być przeprowadzone przez wykwalifikowanego elektryka.
  2. Firma FILTERCON nie ponosi odpowiedzialności na skutek nieprawidłowego montażu oprawy lub zastosowania niskiej jakości przewodu zasilającego lub źródła zasilania.

Dane firmowe

FILTERCON 
ul. Paryska 21 
26-600 Radom 

Dane kontaktowe

telefon: +48 602 309 211
telefon: +48 48 36 09 149
email: filtercon@filtercon.com.pl